“Laimas” šokolādes muzejs ver durvis pēc rekonstrukcijas!

22.06.2021

“Laimas” šokolādes muzejs ver durvis pēc rekonstrukcijas! Sākot ar š.g. 3. jūliju muzejs būs atvērts viesiem nedēļas nogalēs.

“Laimas” šokolādes muzejā ir pilnībā atjaunota pirmā ekspozīciju zālē, kas veltīta zīmola vēstures liecībām un attīstībai vairāk nekā 150 gadu laikā. Zāle ir sadalīta vairākās zonās, atspoguļojot vairākas tēmas, kā arī esam piedomājuši par to, lai ekspozīcija būtu ērti apskatāma gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Muzejs atvērts individuālajiem viesiem bez iepriekšēja pieraksta. Pilnvērtīgākam apmeklējumam pieejams audio gids septiņās valodās – latviešu, angļu, krievu, vācu, igauņu, lietuviešu un somu.

Ievērojot nosacījumus, kas attiecas uz privātiem pasākumiem ir pieejamas radošās darbnīcas – klasiskā šokolādes konfekšu gatavošanas meistarklase, kā arī jaunā zefīru un cepumu glazēšanas, apgleznošanas, dekorēšanas darbnīca.

Muzejs var sniegt pakalpojumus, kas neietilpst individuālā muzeja apmeklējumā, arī bērniem, kas ir jaunāki par 12 gadiem, ja tos pavada personas, kas var uzrādīt derīgu vakcinācijas sertifikātu.

Citi noteikumi muzeja apmeklēšanai skatāmi šeit.

Muzejs darbu atsāk, vadoties pēc KM izstrādātajām vadlīnijām.

Atpakaļ