1924
Veckalna pulkstenis
Pēc 1. Saeimas deputāta Andreja Veckalna pieprasījuma pie ieejas vecpilsētā tiek uzcelts pulkstenis, lai tas palīdzētu strādniekiem nekavēt darbu. Tautā to sauca par „Veckalna pulksteni”.
1929
Precīzākais pulkstenis Rīgā
Pulkstenis tiek savienots ar Latvijas Universitātes Astronomijas observatoriju, tādējādi kļūstot par precīzāko pulksteni Rīgā. Rādot pareizu laiku, pulkstenis Rīgas sirdī kļūst par populāru tikšanās vietu.
1934
Lielais pulkstenis
Uz pulksteņa sāniem parādās šokolādes ražotāja Teodora Rigerta vārds, kurš atvēra pirmo šokolādes ražotni Latvijā. Rigerta fabrika kļuva par vienu no lielākajām saldumu ražotājām Baltijā un Krievijā. Iedzīvotāji Rigerta pulksteni sauc par „Lielo pulksteni”.
1935
Pulkstenis tiek pavirzīts dažus metrus nostāk no ielas malas, nonākot tagadējā atrašanās vietā. 1936. gadā atjaunoto pulksteni rotā ar valsts lielākā saldumu ražotāja „Laima” logotipu un tas iegūst Laimas pulksteņa vārdu.
1940
Politiskā propoganda
Padomju laikā pulkstenis ilgus gadus tiek izmantots par „politiskās informācijas stendu”. Piemēram, bija laiks, kad pulksteņa sānus rotāja uzraksts „Miers” dažādās valodās.
1976
Pulksteni Ļeņina ielas un Padomju bulvāra stūrī (tagadējā Brīvības un Aspazijas bulvāra stūrī) pazīst katrs rīdzinieks. Šajā laikā to rotā krāsainu attēlu sērija ar uzrakstu „Daiļrade”. Attēlos redzamas rotas lietas, dzintars, spilgti dekoratīvi paklāji un ādas izstrādājumi.
1995
Pulksteņa restaurācija
„Laimas” pulkstenis tiek restaurēts. Līdz šim pulksteņa mehānisms atradās kioskā, tagad tas pārcelts uz pulksteņa korpusu, bet kioskā tiek uzstādīts otrs – rezerves elektroniskais mehānisms.
1999
AS „Laima” pulksteni atjauno trīsdesmito gadu veidolā. Projektēšanas darbi veikti arhitekta Armanda Bisenieka vadībā. AS „Laima” pulksteni dāvina Rīgai 800 gadu jubilejā.
2017
Pulkstenis tiek restaurēts par godu Latvijas valsts simtgadei. To izstrādājis dizainers Arvis Sproģis. Atjaunotais pulkstenis ik stundu atskaņo kādu no maestro Raimonda Paula labi zināmajām melodijām.