"Laimas" šokolādes muzejs atsāk darbu

21.05.2020

“Laimas” šokolādes muzejs durvis viesiem vērs 21. maijā.

Rūpējoties par darbinieku un viesu drošību, muzejs darbu atsāk atbilstoši kultūras ministra rīkojumā noteiktajām sanitārā protokola prasībām.

Lai izbaudītu šokolādes piedzīvojumu individuāli vai audio gida pavadībā, iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Savukārt apmeklēt muzeju gida pavadībā iespējams ar iepriekšēju pierakstu.

Radošo darbnīcu piedāvājam apmeklēt vienas mājsaimniecības iedzīvotājiem, iepriekš veicot rezervāciju.

Telpu noma tiks piedāvāta, atbilstoši kultūras norišu vietu sanitārajam protokolam. Muzeja svinību zālē “Šokolāde” vienlaikus drīkst atrasties 12 personas, ievērojot 2 m distanci vienam no otra. Pasākuma laiks nedrīkst pārsniegt trīs stundas, ieskaitot apmeklētāju ierašanos un aiziešanu no pasākuma.

! Aicinām viesus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt muzeju, ja personai ir infekcijas slimības simptomi.

Piesardzības pasākumu ievērošana muzejā: 

1.  Vienlaikus muzeja telpās nedrīkst atrasties vairāk par 25 viesiem, apmeklētāju plūsma tiks kontrolēta.

2.  Aicinām muzeja telpās ievērot divu metru distanci vienam no otra.

3.  Viesiem un darbiniekiem ir pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi.

4.  Norēķiniem aicinām izmantot maksājumu kartes un bezkontakta maksāšanas iespēju ar bankas kartēm, pietuvinot karti maksājumu terminālim. Skaidras naudas darījumi nav pārtraukti, bet, lūdzam izvēlēties iespēju maksāt ar karti.

5.  Lai mazinātu saslimšanas riskus, muzeja telpas dienas garumā tiks uzkoptas pastiprināti. Ne retāk kā reizi stundā tiks dezinficēti durvju rokturi un virsmas, īpaši skārienjūtīgās ierīces. 

6.  Audio gidi tiek dezinficēti pēc katras lietošanas reizes. 

Muzejs nodrošina, lai telpās neatrastos viesi un darbinieki, kuriem ir elpceļu infekcijas slimību pazīmes, personas, kurām noteikta pašizolācija vai karantīna.

Atpakaļ