Laimas labdarības namiņa pasākums "Pateicības pēcpusdiena"

06.12.2022

Laimas labdarības namiņš šogad atzīmē vienpadsmito darbības gadu. Lielu darbu ik gadu šī projekta realizēšanā veic Latvijas sociālo dienestu darbinieki, kuriem sacījām īpašu paldies. 
Sirsnīgu uzrunu un atzinību sociālajiem darbiniekiem teica Valsts prezidents ar kundzi, kā arī sanākušie viesi kopā ar savām atvasēm varēja darboties Laimas šokolādes muzeja radošajā darbnīcā!
“Laimas” labdarības namiņa projektā piedalās bērni no ģimenēm ar dažādiem sociālajiem statusiem – gan bērni no daudzbērnu, audžu, maznodrošinātām ģimenēm, gan bērni ar invaliditāti.
Projekts ir vieta, kur šo bērnu sapņi par Ziemassvētku dāvanām sastopas ar cilvēkiem, kuri ir gatavi tos piepildīt. Bērnu zīmētās kartītes glabā ļoti dažādus sapņus par Ziemassvētku dāvanām – sākot no ikdienā nepieciešamām lietām, kā apģērbs, apavi, gultas veļa, sporta tērpi un skolas somas, līdz lietām, kas noderīgas bērnu kvalitatīvai brīvā laika pavadīšanai un dažādu talantu izkopšanai, piemēram, slidas, florbola nūjas, velosipēdi un mūzikas instrumenti.
Vēl līdz 18.decembrim arī Tu vari atbalstīt projektu un piepildīt bērnu sapņus par svētku dāvanām: www.laimasnamins.lv


Atpakaļ